Cemix

Állásajánlatok

A Cemix Hungary Kft korábbi nevén Lasselsberger-Knauf Kft. több mint 30 éve van jelen a magyarországi építőipari piacon. Külföldi tulajdonban levő, Magyarországon és a környező országokban építőipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalat.

A magyarországi gyártók között az egyik legszélesebb termékportfóliót kínálja a színező és az alapvakolatoktól, felújítási rendszerektől a hidegburkolási termékekig, melyek lehetővé teszik a minőségi alapanyagok felhasználását az új építésű és felújítandó épületek esetén egyaránt.

Keressük leendő munkatársunkat a következő munkakör betöltésére azonnali munkakezdéssel:

KONTROLLER munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Havi eredménykimutatás elkészítése és kiértékelése
  • Fixköltségek tervezése, riportolása és kiértékelése
  • Éves tervezési folyamatokban történő aktív részvétel
  • Heti, havi, negyedéves elemzések készítése
  • Beruházások nyomon követése
  • IC árazás
  • Eseti kalkulációk / elemzések készítése
  • Kapcsolattartás a külföldi leányvállalatokkal és a tulajdonosok képviselőive

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Magas szintű Excel ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Fejlődési lehetőség egy felelősségteljes munkakörben illetve nemzetközi környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Házgyári út 9.