Cemix

Állásajánlatok

A Cemix Hungary Kft korábbi nevén Lasselsberger-Knauf Kft. több mint 30 éve van jelen a magyarországi építőipari piacon. Külföldi tulajdonban levő, Magyarországon és a környező országokban építőipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó piacvezető vállalat.

A magyarországi gyártók között az egyik legszélesebb termékportfóliót kínálja a színező és az alapvakolatoktól, felújítási rendszerektől a hidegburkolási termékekig, melyek lehetővé teszik a minőségi alapanyagok felhasználását az új építésű és felújítandó épületek esetén egyaránt.

Keressük leendő munkatársunkat a következő munkakör betöltésére azonnali munkakezdéssel:

LABOROS munkakörbe

Feladatok

  • Szárazhabarcs késztermékek (vakolatok, csemperagasztók, stb) és beérkező alapanyagok (homok, cement, stb) minőség ellenőrzése

Elvárások

  • Érettségi vagy szakirányú végzettség
  • Számítógép (Office, Windows, stb) felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás és műszaki beállítottság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • 3 Műszakos munkarend, esetenként hétvégi túlóra

Előnyök:

  • Szakmai gyakorlat
  • Targonca és/vagy nehézgép kezelői jogosítvány
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások (étkezési hozzájárulás, teljesítmény bónusz, karácsonyi jutalom, iskolakezdési támogatás, bejárási támogatás)
  • Lakhatás a cég saját apartman házában